Bagažinės skersinių parinkimas  

Farad ALU 110

Pirk dabar, nes gali nelikti....

Nauja prekė

Pagaminta iš: aliuminio;
Ilgis: 1100 mm;
Plotis: 64 mm;
Kraunamoji galia: 100 kg;
Gamintojas: Farad;
Pagaminta: Italija

140,00 €

Apie prekę

Aerodinaminiai stogo bagažinės skersinių strypai - Farad ALU 110

Šie stogo bagažinės skersiniai yra naujausias kompanijos Styleform gaminys, kuris priklauso įžymiai Farad ženklo prekiniai grupei. Tai aliuminiai-aerodinaminiai stogo bagažinės skersinių strypai, kurie montuojami kartu su SM, BM ir BS pritaikymo rinkiniais

Šie stogo bagažinės skersiniai iškarto išsiskiria iš kitų rinkoje parduodamų stogo bagažinės skersinių. Šie bagažinės skersiniai pasižymi išskirtinai lengvu ir paprastu montavimu. Taip pat viena pagrindinių šių skersinių išskirtinumo savybių yra saugumas. Šių skersinių praktiškai neįmanoma pavogti, nes šių stogo bagažinės skersinių tvirtinimo sistemoje naudojami varžtai, kurie savo konstrukcija yra labai panašūs į lengvo lydinio ratlankių specialius užveržimo varžtus.

Šių stogo bagažinės skersinių kraunamoji galia yra 100kg. Tai yra aprobuota ir patvirtinta Vokietijos Transporto ministerijos, TUV-Gs sertifikatu, ir City-crash testų atlikimo metu.

Todėl šie stogo bagažinės skersiniai laikomi labai tvirtais ir ypač saugiais. Naudodami šiuos stogo bagažinės skersinius visuomet vešite krovinius saugiai.

CityCrash-Kamei Atitinka City Crash testo reikalavimus
TUV-Kamei   Atitinka TUV testo reikalavimus
Garantinis-Kamei   3-ių metų garantija.

Vokietijos-veliava  Pagaminta Italijoje

Charakteristikos

Ilgis 1100 mm
Plotis 64 mm
Aukštis 33 mm
Kraunamoji galia 100 kg
Pagaminta iš: Aliuminio
Kilmės šalis Italija

Atsisiųsti

ALU 110

Montavimo instrukcija

Atsisiųsti (0)