Bagažinės skersinių parinkimas  

Dažnai užduodami klausimai apie bagažinės skersinius

Kokiu maksimaliu greičiu galima važiuoti automobiliu, kai ant automobilio stogo yra sumontuoti stogo bagažinės skersiniai ir yra vežama stogo bagažinė ar dviračiai?

Automobilio greitis nėra pagrindinė blogybė. Pagrindinė blogybė yra stabdymo ar staigaus pagreitėjimo metu atsirandanti inercinė jėga, kuri tiesiog nuplėšia bagažinę nuo automobilio stogo. Šios jėgos stiprumas priklauso nuo automobilio greičio. Taip pat reikia atkreipti dėmesį kaip pučia vėjas ir koks yra vėjo stiprumas. Net Vokietijoje, kur greičio apribojimai nėra tokie griežti, vis tiek yra nustatytas maksimalaus greičio apribojimas. Maksimalus lengvojo automobilio greitis su stogo bagažine yra 130 km/h. Taigi kiekvienas turi prisiminti, kad važiuojant su stogo bagažine reikia važiuoti daug atsargiau ir lėčiau.

Ar tiesa, kad tik stogo bagažinės skersiniai sukelia triukšmą?

Taip, tai tiesa. Ypač "kaukia" metalinio profilio stogo bagažinės skersiniai. Tačiau sukeliamas stogo bagažinės skersinių triukšmas priklauso ir nuo kitų faktorių. Tokių kaip stogo bagažinės taisyklingas sumontavimas, automobilio aerodinaminės savybės, priešpriešinio ar šoninio vėjo stiprumas ir t.t.

Koks maksimalus leidžiamas svoris, kurį galima dėti ant automobilio stogo bagažinės skersinių?

Renkantis stogo bagažinės skersinius labai dažnai yra užduodamas šis klausimas. Reikėtų žinoti, kad kiekvienam automobilio modeliui yra nustatomas kitoks leidžiamas krauti ant stogo krovinio svoris. Norint sužinoti koks yra leidžiamas ant stogo krauti svoris Jums reikėtų kreiptis į specializuotą Jūsų automobilio servisą arba šią informaciją perskaityti stogo bagažinės skersinių instrukcijoje, kurią visi kokybiškus stogo bagažinės skersinius gaminantys gamintojai būtinai įdeda į pakuotę. Lengvuoju automobiliu dažniausiai yra leidžiama vežti nuo 60 kg iki 100 kg. 

Kokiam skaičiui automobilių gali tikti stogo bagažinės skersiniai kuriuos aš turiu?

Kai kurie stogo bagažinės skersinių modeliai gali tikti keliems ar net keliolikai automobilių modelių. Tačiau universalių stogo bagažinės skersinių nebūna, nes skiriasi automobilių modelių ne tik stogo konstrukcijos, bet ir net stogo plotis. Todėl renkantis stogo bagažinės skersinius pagrindinis dėmesys turėtų būti atkreiptas į saugumą ir ar Jūsų pasirinkti stogo bagažinės skersiniai tikrai yra gaminti Jūsų automobiliui

Kokia yra garantinio laikotarpio trukmė?

Kiekvienas gamintojas savo gaminiams nustato garantinį laikotarpį savarankiškai. Rimtų gamintojų garantinis laikotarpis svyruoja nuo 3 iki 6 metų. Garantinį laikotarpį konkrečiam gaminiui Jūs galite rasti parašytą ant pakuotės ara paskambinę mūsų įmonės konsultantams, kurie suteiks Jums visą reikalingą informaciją.

Ar yra reikalingi papildomi įrankiai norint uždėti stogo bagažinės skersinius?

Daugeliui stogo bagažinės skersinių montavimui specialių įrankių nereikia. Tačiau jei prireikia kokio tai specialaus įrankio, tai jis dažniausiai jau būna sukomplektuotas kartu su stogo bagažinės skersiniais.

Ar stogo bagažinės skersiniai yra apsaugoti nuo vagystės?

Didžioji dauguma stogo bagažinės skersinių yra apsaugoti nuo vagystės specialiomis spynelėmis. Spyneles dažniausiai gamintojas komplektuoja kartu su pačiais skersiniais. Tačiau jei pageidaujate, Jūs galite nusipirkti spyneles papildomai. Šioje vietoje labai norėtųsi paminėti kompanijos FARAD stogo bagažinės skersinius, kurie yra komplektuojami ne su standartinėmis spynelėmis, o su specialiais varžtais, kurie savo konstrukcija yra labai panašūs į varžtus naudojamus norint apsaugoti lengvo lydinio ratlankius. Mūsų požiūriu tai yra kone vieni sunkiausiai atrakinamų ir pavagiamų stogo bagažinės skersinių.

Jūs taip pat galite užduoti klausimą mums. Norėdami užduoti Jums aktualų klausimą prašome užpildyti užklausos formą kurią rasite paspadę čia: NUORODA.