Bagažinės skersinių parinkimas  

Už stogo krašto  0 Prekių

Tvirtinamas už stogo krašto

Čia pateikiami stogo bagažinės skersiniai tvirtinami už automobilio stogo krašto. Montavimo instrukcijos | aprašymai | GERA KAINA

Subkategorijos

 • Atera

  Stogo bagažinės skersiniai Atera 

  Esate pasiruošęs žengti pirmyn! Atera visada ateina kartu su Jumis. Nepriklausomai nuo metų laiko, Atera visada pasiūlys Jums būdą ir įrenginį daiktų ar įrangos transportavimui. Didelis pasirinkimas stogo bagažinės skersinių nuo seno džiugina automobilių vairuotojus. Neveltui Atera stogo bagažinės skersinius pasirinko daugelis automobilių gamintojų.

  Vokiška kokybė, patikimumas ir protinga kaina - tai ATERA

 • Mont Blanc

  MontBlanc įmonė įkurta prieš daugiau nei 65 metus ir šiandien yra viena iš lyderiaujančių įmonių Europoje

  Mont Blanc įmonė įkurta prieš daugiau nei 65 metus ir šiandien yra viena iš lyderiaujančių įmonių europoje kuri gamina įrangą pritaikytą turistinio inventoriaus gabenimui. Didžioje produkcijos dalis yra gaminama Švedijoje, o kita dalis Prancūzijoje ir Rumunijoje

 • Thule

  Čia THULE skersiniai už GERĄ kainą!

  THULE - aktyvaus laisvalaikio ir sporto inventoriaus transportavimui skirtos įrangos gamintojas. Thule produktai - kompleksiniai sprendimai siekiantiems savo krovinius gabenti saugiai, paprastai ir kartu stilingai. Tai plačiausią gamą rinkoje galinti pasiūlyti produktų grupė. Vartotojai ją renkasi dėl paprasto naudojimo, technologinių sprendimų bei garantuoto saugumo.

 • Yakima

  Jei reikia ypač aukštos kokybės skersinių, tai renkamės Yakima. Yakima skersiniai yra gaminami JAV, įmonėje Yakima. 

  Yakima bagažinės skersiniai pasižymi bene geriausiomis aerodinaminėmis savybėmis

 • Farad

  FARAD - bene saugiausi skersiniai

  Fiat, Renault, Alfa Romeo pasirinko FARAD. O ką renkiesi TU?

  Farad grupė buvo įkurta 1974 metais kaip automobilių aksesuarų gamintojas. Bėgant metams, Farad grupė įsitvirtino kaip oficialus partneris didžiausių automobilių gamintojų - Fiat, Renault, Alfa Romeo.